Кам’янські каратисти стали срібними й бронзовими призерами чемпіонату Європи

Кам’янські спортсмени здобули 6 нагород 37-го чемпіонату Європи з Кіокушин карате The 37th European Weight Category Karate Championship, який відбувався з 18 до 19 травня в болгарському місті Варна. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське".

Загалом, у змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 20 країн. До складу збірної України, зокрема, ввійшли бійці з Кам’янського:

• Вероніка Почапська стала бронзовою призеркою у розділі “куміте” у віковій категорії 16-17 років у абсолютній категорії;
  • Олександр Протасюк став срібним призером з куміте у віковій категорії 34-44 років;
  • Олексій Удовицький став бронзовим призером з розділу “ката” у віковій категорії 34-49 років;
  • вихованки СК “Бусі-Кан”, тренера Романа Кашири, Поліна Порошенко, Мар’яна Кашира та Поліна Никифоріва посіли 3 місця й отримали "бронзу" турніру.

Джерело: 5692.com.ua