Кам’янчанки здобули “срібло” та “бронзу” на міжнародному турнірі з танісу

Кам'янчанки Марія Кочерженко й Анна Кузнєцова здрбули срібну й бронзову медалі на міжнародному турнірі першої категорії Daimon Tenis Club з танісу. Турнір відбувався з 5 до 12 травня в румунському Бухаресті. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське".

У змаганні загалом взяли участь 32 спортсменки, які виборювали нагороди у віковій категорії до 12 років. Серед них були й вихованки кам’янської ДЮСШ№3:

• перша ракетка України Марія Кочерженко;
  • друга ракетка України Анна Кузнєцова.

Їх тренує Сергій Козченко.

За результатами турніру кам'янчанки стали призерками турніру. Анна Кузнєцова перемогла румунських тенісисток, але в фіналі програла “нейтральній” росіянці Аріні Фоміній, і посіла друге місце в особистому розряді.

Марія Кочерженко також здолала на корті румунських спортсменок, а в півфіналі також поступилася Фоміній, посівши третє місце.

Джерело: 5692.com.ua