Спортсмен із Кам’янського став бронзовим призером чемпіонату Європи з армрестлінгу

Кам’янчанин Євген Григір став бронзовим призером серед пара-спортсменів чемпіонату Європи з армрестлінгу. Турнір відбувався 8 та 9 травня у словацькій Братиславі. Загалом, у змаганнях взяли участь 1 100 спортсменів з 29 країн світу. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське".

Євген Григір став одним із 90 спортсменів, які брали цьогоріч участь у чемпіонаті.

У боротьбі на праву та ліву руки у ваговій категорії до 80 кілограмів він здобув дві бронзові медалі. Тренерами спортсмена є Едуард Аноткін та Дмитро Сорока.

Тепер Євген Григір та його команда після відновлення розпочнуть підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться у Молдові (Кишинів) з 15 до 25 серпня.