Щоб були гроші, успіх і збувалися бажання у 2024: якими кульками слід обов’язково прикрасити новорічну ялинку

Новий рік 2024 рік наближається, і вже час потроху починати підготовку до цього свята, від якого кожен очікує чогось нового, особливого, змін на краще.

Наступний рік пройде під заступництвом Зеленого Дерев'яного Дракона, тож зустрічати його потрібно з огляду на вподобання головного господаря року.

Українська тарологиня Ефа Форіна розповіла, які кульки слід повісити на ялинку, аби залучити в Новий рік щастя та успіх, пише Радіо ТРЕК.

Три кульки для вашої удачі в 2024 році

"Дракон – єдина міфічна істота серед тварин календарного циклу. Що це означає? Що він здатний створити диво", – зазначила тарологиня.

Перша кулька, якою варто прикрасити святкову ялинку, – із зображенням господаря року. Експерт сказала, що краще вибирати іграшку в зелених і золотих тонах. Таку кульку потрібно повісити вгорі.

Друга кулька – та, що символізуватиме удачу. Якщо ви бажаєте, щоб рік пройшов у достатку, щоб вам вдалось знайти фінансовий успіх, краще вибрати кульку золотого кольору. Її слід повісити по центру.

Третя кулька, яка повинна висіти на новорічній ялинці, – це кулька, яка буде символізувати ваше бажання. Це може бути як кулька, на якій зображено предмет, що символізує вашу мрію, або інша іграшка у вигляді потрібної речі. Така кулька або іграшка допоможе посилити енергією і сприятиме здійсненню бажання. Повісити її слід внизу ялинки.

"Я в минулому році вішала багато машин і будинків. У підсумку купила будинок 400 квадратів і Porsche Cayenne", – поділилась Ефа Форіна.

Джерело: 5692.com.ua

Ще новини

Leave a Comment