Поліція інформує про важливі зміни з наступного тижня: що потрібно врахувати українським водіям

Уже наступного тижня в більшості регіонів України синоптики прогнозують різку зміну погоди. Очікується значне зниження температури повітря, опади у вигляді снігу і мокрого снігу.
У зв'язку з цим Патрульна поліція звернулася до водіїв із попередженням та закликом потурбуватися про безпеку поїздок, вживши невідкладні заходи для цього.
За словами представників поліції, зараз саме час підготуватися до осінньо-зимових умов на дорогах. У цей період керування машиною вимагає більшої зосередженості та вміння діяти у непередбачених ситуаціях. Забезпечити безпеку під час руху і зменшити ризик аварій допоможе "перевзування" авто — заміна літніх шин на зимові.
Зазначається, що зимові шини мають особливу конструкцію, яка забезпечує краще зчеплення на снігу, мокрих дорогах та ожеледиці. Крім того, з ними значно зменшується гальмівний шлях.
У поліції наголошують, що водії мають подбати при підготовку свого транспорту до несприятливих погодних умов, якщо середньодобова температура повітря становить +5°…+7°С .
Крім того, водіїв закликають перевіряти справність авто перед кожною поїздкою. Зокрема, слід звертати увагу на такі елементи:

гальмівна система;
зовнішні світлові прилади;
справність склоочисників;
системи обігріву та охолодження.
Джерело: 5692.com.ua

Ще новини

Leave a Comment