У Криворізькому районі правоохоронці повідомили про підозру директору комунального підприємства, яке протягом кількох років видобувало підземні води без необхідних дозвільних документів. За даними слідства, державі завдано збитків на понад 85 млн грн.
Як повідомили в прокуратурі, підприємство однієї з громад району з 2019 року використовувало свердловини для централізованого водопостачання мешканців 11 населених пунктів, не маючи спеціального дозволу на користування надрами та дозволу на спеціальне водокористування.
Читати далі
