Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов прокуратури та зобов’язав державне лісогосподарське підприємство відшкодувати майже 800 тисяч гривень збитків, завданих довкіллю.
Як повідомили в прокуратурі, у 2024 році на території лісництва в межах Солонянської громади була виявлена незаконна вирубка дерев. Під час перевірки встановили, що лісгосп, який є постійним користувачем цієї земельної ділянки та відповідає за її охорону, не забезпечив належний захист лісових насаджень.
Читати далі
