Правоохоронці викрили на Дніпропетровщині дві групи «чорних лісорубів», до складу яких входили 15 осіб, серед них — двоє працівників правоохоронних органів. За даними слідства, протягом пів року вони незаконно вирубували дерева у лісозахисних смугах Павлоградського району та продавали деревину.
Усім фігурантам повідомили про підозру за фактом незаконної порубки, перевезення, зберігання та збуту лісу, що спричинили тяжкі наслідки.
Читати далі
